Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenauto Oliefilters

De Oliefilter 16510-61A31 16510-61AV1 16510-61A21 16510-85FA0 van Motoronderdelensuzuki Grand Vitara

Van goede kwaliteit De Filter van de autocabine voor verkoop
Van goede kwaliteit De Filter van de autocabine voor verkoop
De zeer professionele leverancier, het werk met u zeer efficiënt, u kan altijd nauwkeurig en geschikt antwoord aan mijn questiones totaal om aan mijn norm te voldoen!

—— Natalia

Het eerste keer werk met u, goede kwaliteit en concurrerende prijs, zal volgende week grotere orde met u maken.

—— Aleksey

De steekproeven worden ontvangen, geïnstalleerd in auto, goed is alles. Gelieve te schikken massaproduktie voor volgende orde. Dank.

—— Shally

Ik ben online Chatten Nu

De Oliefilter 16510-61A31 16510-61AV1 16510-61A21 16510-85FA0 van Motoronderdelensuzuki Grand Vitara

China De Oliefilter 16510-61A31 16510-61AV1 16510-61A21 16510-85FA0 van Motoronderdelensuzuki Grand Vitara leverancier
De Oliefilter 16510-61A31 16510-61AV1 16510-61A21 16510-85FA0 van Motoronderdelensuzuki Grand Vitara leverancier De Oliefilter 16510-61A31 16510-61AV1 16510-61A21 16510-85FA0 van Motoronderdelensuzuki Grand Vitara leverancier

Grote Afbeelding :  De Oliefilter 16510-61A31 16510-61AV1 16510-61A21 16510-85FA0 van Motoronderdelensuzuki Grand Vitara

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: AM-TIMES
Certificering: ISO/TS16949
Modelnummer: 16510-61A31 1651061A31

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: please contact us to get lastest price
Verpakking Details: het pakket van de aanpassing
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 100.000 stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type: Oliefilter Automerk: Suzuki
OE NO.: 16510-61A31 16510-61AV1 16510-61A21 16510-85FA0 Plaats van herkomst: Guangdong, China
Garantie: 60000 Mijlen of 2 jaar Service: OEM / ODM
Toepassing: Suzuki Baleno Grand Vitara Bedrijfs type: in het groot en kleinhandel

 
 

De Filter van de autoolie 16510-61A31 16510-61AV1 16510-61A21 16510-85FA0 voor Suzuki Baleno Grand Vitara

 
 
 
 
 

Productspecificatie

 
 
 
 

De Filter van de autoolie 16510-61A31 16510-61AV1 16510-61A21 16510-85FA0 voor Suzuki Baleno Grand Vitara
Type: Oliefilter
Specificatie:

 

Buitendiameter [mm] 65
Havendraad 3/4“ - 16
Hoogte [mm] 72

 

Verwijs nr.:

 

AC PF1219
AC PF1220
AC PF1233
AC X123
AC PF1234
AC X161
AC X72
CITRO? N 1109Y4
CITRO? N E149065
CITRO? N E149162
CITRO? N 1109AZ
DAIHATSU 1560182706
DAIHATSU 1560187204000
DAIHATSU 1560187705
DAIHATSU 1560187705000
DAIHATSU 1560167201
DAIHATSU 1560182703
DAIHATSU 1560187202
DAIHATSU 1561082703
DAIHATSU 1560181402
DAIHATSU 1651081420
DAIHATSU 1651082704
FIAT 71742115
FIAT 71747593
FIAT 71746761
GENERAL MOTORS 94851858
GENERAL MOTORS 9484246
GENERAL MOTORS 94845246
GENERAL MOTORS 94848478
GENERAL MOTORS 94847351
GENERAL MOTORS 94851874
GENERAL MOTORS 94853643
ISUZU 1651083001
ISUZU 1651083000
IVECO J1318000
IVECO J1312014
IVECO J1318011
IVECO J1312012
IVECO J1318003
IVECO J1312010
JOHN DEERE AM107423
O & K 1447560
PEUGEOT E149162
PEUGEOT E149065
PEUGEOT 1109AZ
PEUGEOT 1109Y3
ROVER/AUSTIN FH1011
SUZUKI 1651061A00
SUZUKI 1651061A20MHL
SUZUKI 1651083000
SUZUKI 1651083011
SUZUKI 1651085FA1
SUZUKI 1651060B01
SUZUKI 1651060B11
SUZUKI 1651061A01
SUZUKI 1651061A02
SUZUKI 1651061A21000
SUZUKI 1651061A31
SUZUKI 1651083001
TOYOTA 9008091034
TOYOTA 9008091045
TOYOTA 90915100001
TOYOTA 90915TA001
TOYOTA 0892202005
TOYOTA C012000013
TOYOTA 1560013051
TOYOTA 0892202003
TOYOTA 1560016010
TOYOTA 9091503001
TOYOTA 9091510003
TOYOTA 90915300018T
TOYOTA 90915CA003
TOYOTA 90915TA002
TOYOTA 90915YZZC3
TOYOTA 90915YZZC7
TOYOTA 90915YZZJ1
TOYOTA 90915YZZJ2
TOYOTA 9091503004
TOYOTA 9091510001
TOYOTA 9091510002
TOYOTA 9091510004
TOYOTA 1560016020
TOYOTA 0892202001
TOYOTA 9008091058
ALCO (ZYPERN) SP991
AMC-Filter TO137
AMC-Filter DO722
BALDWIN B37
BALDWIN B33
BOSCH 72166
BOSCH 0986452028
BOSCH 72167

 

Toepassing:

 

VW 1,8 2Y 1812 61 83 Bestelwagen 89/04 - 94/09
FIAT SEDICI (- VAN 2006/06/)
SEDICI 1,6 16V M16A 1586 88 120 Gesloten Off Road-Voertuig 06/06 -/
SEDICI 1,6 16V 4x4 M16A 1586 88 120 Gesloten Off Road-Voertuig 06/06 -/
SEDICI 1,6 16V 4x4 M16A 1586 79 107 Gesloten Off Road-Voertuig 06/06 -/
SEDICI 1,6 16V M16A 1586 79 107 Gesloten Off Road-Voertuig 06/06 -/
TOYOTA RAV 4? (SXA1_) 2,0 4WD 3s-FE 1998 95 129 Gesloten Off Road-Voertuig 94/06 - 00/06
Compact COROLLA (_E10_) (1992/05 - 1999/11)
Van COROLLA Compacte (_E10_) 1,3 XLI 16V (EE101) 4e-FE 1332 65 88 Vijfdeursauto 92/07 - 95/09
Van COROLLA Compacte (_E10_) 1,3 XLI (EE101_) 4e-FE 1332 55 75 Vijfdeursauto 95/09 - 97/04
Vijfdeursauto 1,6 van Si van COROLLA Compacte (_E10_) 4a-FE 1587 84 114 (AE101_) 92/07 - 97/04
COROLLA Compacte (_E10_) 1,3 12V (EE100_) 2E 1296 53 72 Vijfdeursauto 92/07 - 95/05
Van COROLLA Compacte (_E10_) 1,8 GT (AE102_) 7a-FE 1762 86 117 Vijfdeursauto 92/11 - 95/05

 

Waarborg: 10,000KM na het gebruiken
FOB- Haven: Guangzhou
Verpakkingsdetails: Per stuk van filterpak in polybag, pak dan in een binnendoos, 50 stukken pak in een buitenkarton in.
Neutrale verpakking of volgens instructie.
Certificaat: ISO9001

 

 

 

 

 
 

Referanceoe Aantallen 

 
 


 

 

EIGENAAR AANTAL EIGENAAR AANTAL
AC Delco ACO131 SUZUKI 16510-61A02-000
FSA C14042 SUZUKI 16510-61A0O
HERTH+BUSS J1318011 SUZUKI 16510-61A20
MAHLE/KNECHT OC2176 SUZUKI 16510-61A21
MAZDA 1A50-23-802 SUZUKI 16510-61A21-000
MAZDA AY10-0S-U001 SUZUKI 16510-61A30-000
NIPPARTS J1318011 SUZUKI 16510-61A31
REPCO ROF197 SUZUKI 1651061A30
RYCO Z734 SUZUKI 1651061AV1
SAKURA C1404 SUZUKI 16610-05A00
SUZUKI 16510-60B01 UNIE JAP C-940
SUZUKI 16510-61A01 WESFIL WCO28
SUZUKI 16510-61A02 WIX 57145

 
 
 
 
 

 


 
Onze Voordelen
 
 
 
 
 
1. Elk van onze producten zijn in het kader van het certificaat van het de kwaliteitssysteem van ISO/TS 16949 


2. Garantie: 10,000KM of 2 Jaar 


3. Onder de waarborg, als er om het even welk kwaliteitsprobleem is, zullen wij dezelfde hoeveelheidsgoederen van vrije last aan u voorzien 


4. De goede grondstof en de geavanceerde technologie verzekeren hoogte - kwaliteit 


5. Hoog - de kwaliteit zorgt de lange tijd van het gebruiksleven ervoor 


6. De kleine orden kunnen aanvaardbaar 


7. Diverse types en de verschillende automodellen kunnen satisfication 
 
 
 
 
 
 

Vraag en antwoord

 
 
 
 
 

Q1: Wat is de plaats van uw bedrijf?
A: ons bedrijf wordt gevestigd in Guangzhou, China
Q2: welke vervangstukken professioneel uw bedrijf zijn in?
A: wij zijn professioneel in vervangstukken voor Japanse auto's en vrachtwagens. Voor Auto's: Toyota Vigo, Hiace Prado, Landkruiser; Nissan Urvan, Navara; Mitsubishi L200, Pajero, Outlander; D-Maximum Isuzu en marechausseebestelwagen. Voor vrachtwagens: De Vrachtwagen van Nissan UD; De korte galop en Fuso van Mitsubishi; De vrachtwagen van Isuzutruckhino.
Q3: Voor auto's, wat is uw voordelen?
A: onze voordelen zijn: Bougies, Luchtfilters, Oliefilters, Brandstoffilters, Wiellager, Remstootkussen, Remschijf, Controlewapen, Kogelgewricht, Trekstang, C.V-Verbinding, Drijfas, Leidingsrek. Ondertussen hebben deze delen gewoonlijk grote voorraad.
Q4: Voor vrachtwagens, wat is uw voordelen?
A: onze voordelen zijn voeringsuitrusting, cilindervoering, zuiger, zuigerveer, pakkingsuitrusting, motorlager, aanzetalternator, waterpomp, sturende pomp, koppelingsplaat & dekking, oliepomp, vliegwiel, spanningsverhoger. En wij houden grote voorraad voor deze punten.
Q5: Wat is het pakket voor de punten?
A: Het hangt van de vraag van klanten af. Wij proberen om de vraag van onze klanten te ontmoeten.
Q6: Wat is de kwaliteit van de punten?
A: wij zijn ernstig met onze bedrijfs en leverings stabiele kwaliteitspunten. Wij zullen de verantwoordelijkheid als kwaliteitsprobleem exsit nemen.
Q7: wat is uw verzending?
A: als de klant cargadoor heeft, zullen wij verzenden naar hun pakhuis nadat de goederen klaar zijn; Als niet, kunnen wij helpen om het door onze forwarder of bevrachter te verschepen. En onze verzending is van Guangzhou-haven.
Q8: Hoe maakt u tot onze zaken verhouding op lange termijn en goede?
1. Houd kwaliteitsstal en verzeker het voordeel van klanten;
2. wij beschouwen oprecht elke klant als onze vriend en doen zaken en maken vrienden met hen geen het waar zij uit komen;
3. wij houden verbeterend en wordend sterker de hele tijd sterker en sterker helpen elk van onze klanten in hun markt worden.

 
 
 
 
 
 
 
De Oliefilter 16510-61A31 16510-61AV1 16510-61A21 16510-85FA0 van Motoronderdelensuzuki Grand Vitara
 
 
 
 
 
 
 
 

Contactgegevens
Guangzhou Automotor-Times Co. Ltd

Contactpersoon: Skye

Tel.: +8613822177004

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)