Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenauto Oliefilters

Automobiel de Oliefilter 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3 van Smeermiddelencitroën Xsara

Van goede kwaliteit De Filter van de autocabine voor verkoop
Van goede kwaliteit De Filter van de autocabine voor verkoop
De zeer professionele leverancier, het werk met u zeer efficiënt, u kan altijd nauwkeurig en geschikt antwoord aan mijn questiones totaal om aan mijn norm te voldoen!

—— Natalia

Het eerste keer werk met u, goede kwaliteit en concurrerende prijs, zal volgende week grotere orde met u maken.

—— Aleksey

De steekproeven worden ontvangen, geïnstalleerd in auto, goed is alles. Gelieve te schikken massaproduktie voor volgende orde. Dank.

—— Shally

Ik ben online Chatten Nu

Automobiel de Oliefilter 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3 van Smeermiddelencitroën Xsara

China Automobiel de Oliefilter 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3 van Smeermiddelencitroën Xsara leverancier
Automobiel de Oliefilter 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3 van Smeermiddelencitroën Xsara leverancier Automobiel de Oliefilter 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3 van Smeermiddelencitroën Xsara leverancier

Grote Afbeelding :  Automobiel de Oliefilter 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3 van Smeermiddelencitroën Xsara

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: AM-TIMES
Certificering: ISO/TS16949
Modelnummer: 1109CL, 1109.CL

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: please contact us to get lastest price
Verpakking Details: het pakket van de aanpassing
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 100.000 stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type: Oliefilter Automerk: PEUGEOT CITROËN
OE NO.: 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3 Plaats van herkomst: Guangdong, China
Garantie: 60000 Mijlen of 2 jaar Service: OEM / ODM
Toepassing: Citroën Xsara C2 C3 C4 C5 Peugeot 307 206 Bedrijfs type: in het groot en kleinhandel

 

 

De Filter van de autoolie 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3 voor Citroën Xsara C2 C3 C4 C5 Peugeot 307

 

 

 

 

 

Productspecificatie

 

 

 

 

De Filter van de autoolie 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3 voor Citroën Xsara C2 C3 C4 C5 Peugeot 307
Type: De Filter van de autoolie 
Specificatie: Buitendiameter: 65 mm
Binnendiameter: 24 mm
Hoogte: 69 mm
Verwijs nr.:

 

ASHIKA 10ECO060
BOSCH 1457429249
BOSCH P9249
SCHONE FILTERS ML1733
SCHONE FILTERS ML1724
KUIPERS G1656
KUIPERS G1585
KUIPERS G1647
COOPERSFIAAM FILTERS FA5747AECO
COOPERSFIAAM FILTERS FA5709ECO
COOPERSFIAAM FILTERS FA5774ECO
COOPERSFIAAM FILTERS FA5747ECO
CROSLAND 2281
CROSLAND 2273
CROSLAND 2303
FILTRON OE673
HENGST-FILTER E44HD110
JAPANPARTS FOECO060
MAHLE-FILTER OX339/2D
MAHLE-FILTER OX339/2DECO
Mann-FILTER HU711/51x
Mann-FILTER HU711/5x
MECAFILTER ELH4335
MECAFILTER ELH4357
MECAFILTER I06
P.B.R. Ac-8080
P.B.R. Ac-8052
P.B.R. Ac-8071
PURFLUX L337
PURFLUX L358A
PURFLUX L358
PURFLUX L372
QUINTON HAZELL WL7413
SOFIMA S5060PE
SogefiPro FA5709ECO
SogefiPro FA5747ECO
SogefiPro FA5774ECO
TECNOCAR OP251A
TECNOCAR OP247
TECNOCAR OP251
TECNOCAR OP266
UFI 25057
UFI 2505700
UFI 2506000
UNIPART GFE552
UNIPART GFE613
UNIPART GFE585
VALEO 586500
VALEO 586503
WIX-FILTERS WL7413
BMW 11427622446
BMW 11427557012
FIAT 9467558380
FIAT 9662282580
FIAT 9467521180
FORD 6G9Q6744AA
FORD 6C1Q6744BA
FORD 6C1Q6744AA
FORD 3M5Q6744AA
FORD 1727561
FORD 1717510
FORD 1427846
FORD 1427824
FORD 1373069
FORD 1303476
FORD 6G9Q6744AB
LANSIER CHEF- LR030778
LANSIER CHEF- LR001247
LANSIER CHEF- LR004459
PEUGEOT 9467645180
PEUGEOT 1109X3
PEUGEOT 1606648480
PEUGEOT 1109Z2
PEUGEOT 1109Z0
PEUGEOT 1109AH
PEUGEOT 1109CL
PEUGEOT 1109X4
PEUGEOT 1109Y9
ROVER LR001247
ROVER LR030778
ROVER LR004459
VOLVO 30650798

 

Toepassing:

 

CITROËN
Van CITROËN BERLINGO (MF) 1,4 Hybride 1360 54 4 MPV 2005-
CITROËN BERLINGO 1,4 1360 55 4 MPV 2009-
CITROËN BERLINGO 1,6 VTi 95 1598 72 4 MPV 2010-
Doos 1,6 VTi 120 1598 88 4 Doos 2009- van CITROËN BERLINGO
Doos 1,6 VTi 95 1598 72 4 Doos 2010- van CITROËN BERLINGO
CITROËN C3 II 1,4 VTi 95 1397 70 4 Vijfdeursauto 2009-
CITROËN C3 II 1,6 VTi 120 1598 88 4 Vijfdeursauto 2009-
CITROËN C3 Picasso 1,4 VTi 95 1397 70 4 MPV 2009-
CITROËN C3 Picasso 1,4 VTi 95 LPG 1397 70 4 MPV 2012-
CITROËN C3 Picasso 1,6 buigt 1587 81 4 MPV 2011-
CITROËN C3 Picasso 1,6 VTi 120 1598 88 4 MPV 2009-
Coupé van CITROËN C4 (LA_) 1,6 THP 150 1598 110 4 Coupé 2008-
Coupé van CITROËN C4 (LA_) 1,6 VTi 120 1598 88 4 Coupé 2008-
De Coupé van CITROËN C4 (LA_) 2,0 16V 1997 100 4 Coupé 2004-
CITROËN C4 Grote Picasso I (UA_) 1,6 16V 1598 103 4 MPV 2008-
CITROËN C4 Grote Picasso I (UA_) 1,6 16V 1598 110 4 MPV 2008-
CITROËN C4 Grote Picasso I (UA_) 1,6 THP 155 1598 115 4 MPV 2010-
CITROËN C4 Grote Picasso I (UA_) 1,6 VTi 120 1598 88 4 MPV 2008-
CITROËN C4 Grote Picasso II 1,6 THP 155 1598 115 4 MPV 2013-
CITROËN C4 Grote Picasso II 1,6 VTi 120 1598 88 4 MPV 2013-
CITROËN C4 I (LC_) 1,6 THP 140 1598 103 4 Vijfdeursauto 2008-
CITROËN C4 I (LC_) 1,6 THP 150 1598 110 4 Vijfdeursauto 2008-
CITROËN C4 I (LC_) 1,6 VTi 120 1598 88 4 Vijfdeursauto 2008-
CITROËN C4 I (LC_) 2,0 16V 1997 100 4 Vijfdeursauto 2004-
CITROËN C4 I (LC_) 2,0 16V 1997 103 4 Vijfdeursauto 2004-
CITROËN C4 II (B7) 1,4 VTi 95 1397 70 4 Vijfdeursauto 2009-
CITROËN C4 II (B7) 1,6 THP 155 1598 115 4 Vijfdeursauto 2009-
CITROËN C4 II (B7) 1,6 VTi 120 1598 88 4 Vijfdeursauto 2009-
CITROËN C4 II (B7) 2,0 buigt 1997 103 4 Vijfdeursauto 2009-
Zaal 1,6 1598 120 4 Zaal 2013- van CITROËN C4 PALLAS
Zaal 2,0 van CITROËN C4 PALLAS buigt 1997 103 4 Zaal 2006-
CITROËN C4 PICASSO I (UD_) 1,6 16V 1598 110 4 MPV 2008-
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 1,6 THP 140 1598 103 4 MPV 2008-
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 1,6 THP 155 1598 115 4 MPV 2010-
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 1,6 VTi 120 1598 88 4 MPV 2008-
CITROËN C4 Picasso II 1,6 THP 155 1598 115 4 MPV 2013-
CITROËN C4 Picasso II 1,6 VTi 120 1598 88 4 MPV 2013-
CITROËN C5 III (RD_) 1,6 VTi 120 1598 88 4 Zaal 2010-
CITROËN C5 III Onderbreking (TD_) 1,6 VTI 120 1598 88 4 Landgoed 2010-
CITROËN C5 III Onderbreking (TD_) 2,2 HDi 165 2179 120 4 Landgoed 2008-
CITROËN DS3 1,4 VTi 95 1397 70 4 Vijfdeursauto 2010-
CITROËN DS3 1,4 VTi 95 LPG 1397 70 4 Vijfdeursauto 2012-
CITROËN DS3 1,4 VTi 98 1397 72 4 Vijfdeursauto 2009-
CITROËN DS3 1,6 1598 120 4 Vijfdeursauto 2012-
CITROËN DS3 1,6 het Rennen 1598 149 4 Vijfdeursauto 2011-
CITROËN DS3 1,6 het Rennen 1598 152 4 Vijfdeursauto 2011-
CITROËN DS3 1,6 THP 150 1598 110 4 Vijfdeursauto 2010-
CITROËN DS3 1,6 THP 155 1598 115 4 Vijfdeursauto 2010-
CITROËN DS3 1,6 VTi 120 1598 88 4 Vijfdeursauto 2010-
CITROËN DS3 Convertibele 1,6 THP 150 1598 110 4 Convertibele 2013-
CITROËN DS3 Convertibele 1,6 THP 155 1598 115 4 Convertibele 2013-
CITROËN DS3 Convertibele 1,6 VTi 120 1598 88 4 Convertibele 2013-
CITROËN DS4 1,6 1598 121 4 Vijfdeursauto 2012-
CITROËN DS4 1,6 THP 155 1598 115 4 Vijfdeursauto 2011-
CITROËN DS4 1,6 THP 160 1598 120 4 Vijfdeursauto 2012-
CITROËN DS4 1,6 THP 200 1598 147 4 Vijfdeursauto 2011-
CITROËN DS4 1,6 VTi 120 1598 88 4 Vijfdeursauto 2011-
CITROËN DS5 1,6 1598 121 4 Vijfdeursauto 2012-
CITROËN DS5 1,6 THP 155 1598 115 4 Vijfdeursauto 2011-
CITROËN DS5 1,6 THP 200 1598 147 4 Vijfdeursauto 2011-
De VERBINDINGSDRAADdoos 2,2 HDi 100 2198 74 4 Doos 2006- van CITROËN
De VERBINDINGSDRAADdoos 2,2 HDi 110 2198 81 4 Doos 2011- van CITROËN
De VERBINDINGSDRAADdoos 2,2 HDi 120 2198 88 4 Doos 2006- van CITROËN
De VERBINDINGSDRAADdoos 2,2 HDi 130 2198 96 4 Doos 2011- van CITROËN
De VERBINDINGSDRAADdoos 2,2 HDi 150 2198 110 4 Doos 2011- van CITROËN
De VERBINDINGSDRAADbus van CITROËN 2.2 HDi 100 2198 74 4 Bus 2006-
De VERBINDINGSDRAADbus van CITROËN 2.2 HDi 110 2198 81 4 Bus 2011-
De VERBINDINGSDRAADbus van CITROËN 2.2 HDi 120 2198 88 4 Bus 2006-
De VERBINDINGSDRAADbus van CITROËN 2.2 HDi 130 2198 96 4 Bus 2011-
De VERBINDINGSDRAADbus van CITROËN 2.2 HDi 150 2198 110 4 Bus 2011-
De VERBINDINGSDRAADplatform van CITROËN/Chassis 2,2 HDi 100 2198 74 4 Platform/Chassis 2006-
De VERBINDINGSDRAADplatform van CITROËN/Chassis 2,2 HDi 110 2198 81 4 Platform/Chassis 2011-
De VERBINDINGSDRAADplatform van CITROËN/Chassis 2,2 HDi 120 2198 88 4 Platform/Chassis 2006-
De VERBINDINGSDRAADplatform van CITROËN/Chassis 2,2 HDi 130 2198 96 4 Platform/Chassis 2011-
De VERBINDINGSDRAADplatform van CITROËN/Chassis 2,2 HDi 150 2198 110 4 Platform/Chassis 2011-
FIAT
FIAT DUCATO-Doos (250) 100 Multijet 2,2 D 2198 74 4 Doos 2006-
FIAT DUCATO-Bus (250) 100 Multijet 2,2 D 2198 74 4 Bus 2006-
FIAT DUCATO-Platform/Chassis (250) 100 Multijet 2,2 74 4 Platform van D 2198/Chassis 2006-
FIAT SCUDO (270_) 2,0 D Multijet 1997 94 4 MPV 2011-
FIAT SCUDO (270_) 2,0 D Multijet 4x4 1997 88 4 MPV 2007-
Doos van FIAT SCUDO (270_) 2,0 D Multijet 1997 94 4 Doos 2011-
Doos van FIAT SCUDO (270_) 2,0 D Multijet 4x4 1997 88 4 Doos 2007-
Het Platform van FIAT SCUDO/Chassis (270_) 2,0 D Multijet 1997 120 4 Platform/Chassis 2010-
Het Platform van FIAT SCUDO/Chassis (270_) 2,0 D Multijet 1997 94 4 Platform/Chassis 2011-
FORD
FORD c-MAXIMUM II 2,0 TDCi 1997 120 4 MPV 2010-
FORD c-MAXIMUM II 2,0 TDCi 1997 85 4 MPV 2011-
FORD c-MAXIMUM II 2,0 TDCi 1997 103 4 MPV 2011-
FORD c-MAXIMUM II 2,0 TDCi 1997 100 4 MPV 2011-
FORD-VLUCHT II 2,0 TDCi 1997 103 4 Gesloten Off Road-Voertuig 2013-
FORD-VLUCHT II 2,0 TDCi 4x4 1997 103 4 Gesloten Off Road-Voertuig 2013-
FORD-VLUCHT II 2,0 TDCi 4x4 1997 120 4 Gesloten Off Road-Voertuig 2013-
FORD FOCUS c-MAXIMUM 2,0 TDCi 1997 98 4 MPV 2003-2007
FORD FOCUS II (DA_) 2,0 TDCi 1997 81 4 Vijfdeursauto 2008-
FORD FOCUS II Landgoed (DA_) 2,0 TDCi 1997 81 4 Landgoed 2008-
FORD FOCUS II Zaal (DA_) 2,0 TDCi 1997 81 4 Zaal 2008-
FORD FOCUS III 2,0 TDCi 1997 85 4 Vijfdeursauto 2011-
FORD FOCUS III 2,0 TDCi 1997 103 4 Vijfdeursauto 2011-
FORD FOCUS III 2,0 TDCi 1997 120 4 Vijfdeursauto 2011-
FORD FOCUS III 2,0 TDCi 1997 100 4 Vijfdeursauto 2011-
FORD FOCUS III Zaal 2,0 TDCi 1997 85 4 Zaal 2011-
FORD FOCUS III Zaal 2,0 TDCi 1997 103 4 Zaal 2011-
FORD FOCUS III Zaal 2,0 TDCi 1997 120 4 Zaal 2011-
FORD FOCUS III Zaal 2,0 TDCi 1997 100 4 Zaal 2011-
FORD FOCUS III Turnier 2,0 TDCi 1997 85 4 Landgoed 2011-
FORD FOCUS III Turnier 2,0 TDCi 1997 103 4 Landgoed 2011-
FORD FOCUS III Turnier 2,0 TDCi 1997 120 4 Landgoed 2011-
FORD FOCUS III Turnier 2,0 TDCi 1997 100 4 Landgoed 2011-
FORD-MELKWEG 2,0 TDCi 1997 120 4 MPV 2010-
FORD GROTE c-MAXIMUM 2,0 TDCi 1997 120 4 MPV 2010-
FORD GROTE c-MAXIMUM 2,0 TDCi 1997 85 4 MPV 2011-
FORD GROTE c-MAXIMUM 2,0 TDCi 1997 103 4 MPV 2011-
De DOUANEbus van FORD TOURNEO 2.2 TDCi 2198 92 4 Bus 2012-
De DOUANEbus van FORD TOURNEO 2.2 TDCi 2198 114 4 Bus 2012-
FORD-DOORGANGSdoos 2,2 TDCi 2198 74 4 Doos 2011-
FORD-DOORGANGSdoos 2,2 TDCi 2198 92 4 Doos 2011-
FORD-DOORGANGSdoos 2,2 TDCi 2198 81 4 Doos 2006-
FORD-DOORGANGSdoos 2,2 TDCi 2198 103 4 Doos 2007-
FORD-DOORGANGSdoos 2,2 TDCi 2198 85 4 Doos 2008-
FORD-DOORGANGSdoos 2,2 TDCi 4x4 2198 92 4 Doos 2011-
FORD-DOORGANGSdoos 2,2 TDCi [RWD] 2198 74 4 Doos 2011-
FORD-DOORGANGSdoos 2,2 TDCi [RWD] 2198 92 4 Doos 2011-
FORD-DOORGANGSdoos 2,2 TDCi [RWD] 2198 114 4 Doos 2011-
FORD-DOORGANGSdoos 2,4 TDCi 2402 85 4 Doos 2006-
FORD-DOORGANGSdoos 2,4 TDCi 2402 103 4 Doos 2006-
FORD-DOORGANGSdoos 2,4 TDCi 2402 74 4 Doos 2006-
FORD-DOORGANGSdoos 2,4 TDCi 4x4 2402 103 4 Doos 2006-
FORD-DOORGANGSdoos 3,2 TDCi 3199 147 5 Doos 2007-
FORD-DOORGANGSbus 2.2 TDCi 2198 74 4 Bus 2011-
FORD-DOORGANGSbus 2.2 TDCi 2198 92 4 Bus 2011-
FORD-DOORGANGSbus 2.2 TDCi 2198 81 4 Bus 2006-
FORD-DOORGANGSbus 2.2 TDCi 2198 103 4 Bus 2007-
FORD-DOORGANGSbus 2.2 TDCi 2198 85 4 Bus 2008-
FORD-DOORGANGSbus 2.2 TDCi [RWD] 2198 74 4 Bus 2011-
FORD-DOORGANGSbus 2.2 TDCi [RWD] 2198 92 4 Bus 2011-
FORD-DOORGANGSbus 2.2 TDCi [RWD] 2198 100 4 Bus 2011-
FORD-DOORGANGSbus 2.4 TDCi 2402 85 4 Bus 2006-
FORD-DOORGANGSbus 2.4 TDCi 2402 103 4 Bus 2006-
FORD-DOORGANGSbus 2.4 TDCi 2402 74 4 Bus 2006-
FORD-DOORGANGSbus 2.4 TDCi 4x4 2402 103 4 Bus 2006-
FORD-DOORGANGSbus 3.2 TDCi 3199 147 5 Bus 2008-
FORD-Doos 2,2 TDCi 2198 92 4 Doos 2012- van de DOORGANGSdouane
VOLVO C70 II Convertibele 2,0 D 1997 100 4 Convertibele 2008-
VOLVO S80 II (ZOALS) 2,0 TDi 1997 100 4 Zaal 2008-

 

Waarborg: 10,000KM 
FOB- Haven: Guangzhou
Verpakkingsdetails: Per stuk van filterpak in polybag, pak dan in een binnendoos, 50 stukken pak in een buitenkarton in.
Neutrale verpakking of volgens instructie.
Certificaat: ISO9001

 

 

 

 

 

 

Referanceoe Aantallen 

 

 

 

 

EIGENAAR AANTAL EIGENAAR AANTAL
AC Delco ACO125 FILTRON OE673
BALDWIN P7450 FORD 1 373 069
Blauwdruk ADF122102 FORD 1303476
BMW 11 42 7 622 446 FORD 1427 824
BMW 11427557012 FORD 1717 510
BOSCH 1 457 429 249 FORD 1727 561
CITROËN 1109 CK FORD 3M5Q6744AA
CITROËN Cl 1109 FORD 6c1q-6744-aa
CITROËN 1109.AJ FORD 6C1Q6744BA
CITROËN 1109.Z0 FORD 6g9q-6744-aa
CITROËN 1109X4 FRAM CH9973AECO
CITROËN 1109Z2 FSA EO24070
CITROËN 9467558380 HENGST-FILTER E44H D110
FIAT 9467521180 JAGUAR C2S 43999
JAPANPARTS FO-ECO060 ROVER LR001247
MAHLE/KNECHT OS 339/2D ROVER LR004459
MANN HU 711/5 X RYCO R2654P
MANN HU71151X RYCO R2663P
MINI (DOOR BMW) 11427557012 SAKURA Eo-24070
MITSUBISHI Mn 982159 VIC O-007
MITSUBISHI Mn 982380 VOLVO 30650798
PEUGEOT 1109 Y9 WESFIL WCO78
PEUGEOT 1109-AH WIX 57512
PEUGEOT 1109X3 WIX WL7413
PEUGEOT 1109Z1 PUROLATOR L15830
PURFLUX L358A REPCO ROF150

 

 

 

 

 

 

 

Autotoepassing

 

 

 

 

Citroën: Berlingo (MF), Berlingo (m), Xsara (N1), Xsara (N2), Xsara (N0), Xsara (N68), C2 (JM), C3 (FC), C4 (LC), C4 (La)Berlingo (B9), C4 (RE), C4 (UD), C5 (RD/X7), C5 (TD/X7), C5 (RC), C5 (AANGAANDE), C6 (TD), C8 (EA, EB), c-Crosser (EP), Verbindingsdraad (250), Verbindingsdraad (250), Onrustig, Onrustig, Nemo, Nemo, (SH) C3, C4 (B7), DS3, DS4, Verbindingsdraad (250), DS5, c-Elysee, C4 (B73)

 

Peugeot: 206 (2A/C), 206 (tweede), 607 (9D, 9U), Partner (5F), Partner (5), 206 (2E, K), 307 (3A, 3C), 307 (3H), 307 (3B), 407 (6D), 407 (6E), 207 (WA, WC), 207 (WD), Deskundige (VF3V), 807 (e), (GP) 4007, 1007 (km), Partner, Bokser (250), 206, Bipper (225L), 3008, 5008, Bipper (a), Deskundige (VF3), Deskundige (VF3A, VF3U, Assoieert VF3X), RCZ, 206 (T3E), 207 (week), 508, 508, 208, 2008, 301, 408 

 

Ford: C-maximum, Nadruk (s-Maximum DA)(CA1), Melkweg (WA6), Mondeo (CA2), Doorgang (V347/8), Nadruk (CA5), Kuga (CBV), Nadruk (c-Maximum DAW)(CB7), Nadruk (CB8), Nadruk (c-Maximum CB8)(CB7), Doorgang (V347/8), Douane, Douane 

 

Volvo: S40 (LIDSTATEN), V50 (MW), S80 (ZOALS, AR), C30 (M), C70 (MC), V70 (BW)

 

Land Rover: Freelander (L359), Verdediger (LD), Range Rover 

 

Mitsubishi: Outlander (CWW)

 

Fiat: Ducato (250), Fiorino (225)

 

Jaguar: XF (_J05_, CC9)

 

 

 

 

 

 

 

 

Waarom ons kies

 

 

 

 

1. Lage MOQ: Het kan uw promotiezaken zeer goed ontmoeten.


2. OEM keurde goed: Wij kunnen om het even welk uw ontwerp veroorzaken.


3. De goede Dienst: Wij behandelen cliënten als vriend.


4. Goede Kwaliteit: Wij hebben strikt systeem voor kwaliteitscontrole. Goede reputatie in de markt.


5. Snelle & Goedkope Levering: Wij hebben grote korting van forwarder (Contract Op lange termijn).

 

 

 

 

 

Automobiel de Oliefilter 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3 van Smeermiddelencitroën Xsara

 

 

 

 

Contactgegevens
Guangzhou Automotor-Times Co. Ltd

Contactpersoon: Skye

Tel.: +8613822177004

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)